حضور دبیر کل اتحادیه درهیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) استان چهارمحال و بختیاری

حضور دبیر کل اتحادیه درهیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با سومین روز از ماه محرم دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از عملیات محرم هیات انصار المهدی (عج) شهری و هیئات مدارس استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری، همزمان با  فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و آغاز به کار هیات‌های شهری و مدرسه‌ای انصارالمهدی(عج)، دبیر کل  اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزانبه همراه معاون فرهنگی تربیتی برادران دفتر مرکزی با سفر به استان چهارمحال و بختیاری در هیئت های دانش آموزی انصارالمهدی (عج) این استان شرکت کردند.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن بازدید از هیئت های دانش آموزی پسران و دخترانه شهرکرد با دانش آموزان کادر هیئت نیز به گفتگو پرداختند.
علامتی ضمن عرض خدا قوت به کلیه دانش آموزان و کادر هیئت های دانش آموزی از کیفی تر شدن برنامه نسبت به سال های پیش ابراز رضایت داشتندو با اشاره به این که استان چهارمحال و بختیاری به عنوان دبیرخانه هیئت های دانش آموزی می باشد خاطرنشان کرد: دبیرخانه می بایست برای فعال تر شدن و ثمر بخشی بیشتر در راستای هم افزایی و ارائه الگوی موفق با استان های دیگر در ارتباط باشد و دفتر مرکزی را در این زمینه یاری نماید.
لازم به ذکر است در ابتدای جلسه دبیر کل اتحادیه نجمن های اسلامی با نماینده محترم ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیای حضرت حجت الاسلام نکونام دیدار و گفتگو کردند و از حمایت ایشان از هیئت های دانش آموزی انصارالمهدی (عج) تشکر و قدردانی کردند.

پاسخ دهید