تولید و توزیع اقلام فرهنگی ویژه هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در سراسر کشور

بسته‌های فرهنگی ماه محرم ویژه هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در سراسر کشور توزیع شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، بسته‌های فرهنگی ماه محرم ویژه هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سراسر کشور توزیع شد.
سبد برنامه‌ای جهت پیشنهاد کردن برنامه‌های فرهنگی، ادبی و هنری قابل اجرا در سه سطح مدرسه‌ای، شهری و استانی یکی از مواردی است که در قالب شیوه‌نامه به استان‌ها ارسال شده است.
همچنین «نرم‌افزار بیرق» که برای پشتیبانی از هیئت‌‌های انصارالمهدی(عج) تولید شده است به استانها ارسال شده است. این نرم‌افزار شامل بخش‌های سلوک عاشورایی و بندگی در هیئت می‌شود که سلوک عاشورایی به ارائه الگوی محتوایی جهت برگزاری ۱۴ شب هیئت دانش‌آموزی در ایام و محرم می‌باشد که همکلاسی آسمانی، شرحی برای یک زخم، ترنم آسمانی، نغمه‌های هیئت، جرعه‌ای معرفت از قسمت‌های مختلف این نرم‌افزار می‌باشد. آداب هیئت، معارف هیئت، شبهات، احکام نیز از بخش‌های دیگر این نرم‌افزار است که در قسمت بندگی در هیئت قرار دارد.
محصول بعدی که به استان‌ها ارسال شده است، «مجموعه فلش کارت‌های هیئت انقلابی و هیئت سکولار» می¬باشد. این مجموعه شامل منتخبی از بیانات مقام معظم رهبری درباره هیئت مطلوب می¬باشد.
«بروشور کارکردهای هیئت‌های انصارالمهدی(عج)» نیز محصول دیگری مشتمل بر ویژگی‌های خاص و کارکردهای هیئت‌ها می‌باشد که به بیانات حجت الاسلام و المسلمین مشهدی آقایی؛ قائم‌مقام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه اختصاص دارد و برای استفاده مسئولان انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تولید و توزیع شده است.
«پوستر هماهنگ هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج)»، محصول بعدی است که جهت اطلاع‌رسانی جلسات هیئت تولید، چاپ و توزیع شده است.
همچنین به همت دبیرخانه هیئت¬های انصارالمهدی(عج)، سایت بیرق به آدرس www.beyraagh.ir جهت پشتیبانی از  برنامه‌های محرم و هیئت‌های انصارالمهدی(عج) راه‌اندازی شده است، دانش‌آموزان برای ارائه گزارش‌های هیئت‌های انصارالمهدی(عج) و اطلاعات از برنامه‌های دانش‌آموزی محرم می‌توانند به این سایت مراجعه کنند.
لازم به ذکر است کانال تلگرامی نیز بدین منظور به آدرس telegram.me/beyraagh قابل دسترسی می‌باشد.

پاسخ دهید