سومین نشست مسئولین محترم استان های با موضوع هیأت های دانش آموزی انصارالمهدی (علیه السلام) در شهرکرد برگزار شد.

سومین نشست مسئولین محترم استان های با موضوع هیأت های دانش آموزی انصارالمهدی (علیه السلام) به میزبانی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری سومین نشست مسئولین محترم استان ها با حضور دبیر کل محترم اتحادیه آقای حامد علامتی در مجتمع لاله شهرکرد به مدت ۲ روز با موضوع هیأت های دانش آموز انصارالمهدی ( عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری حسن صمدزاده در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت:

در حال حاضر مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با عنوان کادر هیئت دانش‌آموزی کشور در راستای مباحثه و پیاده‌سازی مدل هیئت دانش‌آموزی چهارمحال و بختیاری در این استان حضور دارند که دلیل میزبانی چهارمحال و بختیاری کسب رتبه برتر هیئت این استان است.
وی ادامه داد: در کنار این برنامه دانش‌آموزان قرارگاه ملی حضور خواهند داشت و محمدجواد حاج‌علی‌اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه در زمینه آداب هیئت دانش‌آموزی ایراد سخنرانی خواهد داشت.
صمدزاده عنوان کرد: هیئت دانش‌آموزی به عنوان یک سیر کامل معرفتی، گرایشی و رفتاری برای دانش‌آموزان، نقش اساسی را در تربیت نیروهای آینده کشور ایفا خواهد کرد.
وی تصریح کرد: این استان دارای هشت هیئت دانش‌آموزی شهری فعال است که در مجموع یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان پسر و دختر در این هیئت‌ها حضور دارند.
_DSC0031 copy _DSC0033 copy _DSC0042 copy _DSC0048 copy _DSC0058 copy _DSC0062 copy

پاسخ دهید